Туреччина

Підберіть мені тур

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту


Продовжити

Підпишись на горящі тури!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Памуккале

Одна з найцікавіших екскурсій в Туреччині. Памуккале перекладається з турецького як «Бавовняний замок». Декілька сотень років води з термального джерела, багаті кальцієм і мінералами, стікали з гори, утворюючи химерних форм басейни-ванни білосніжного кольору.

Ефес

Ефес – це одне із стародавніх еллінських міст-колоній в Середній Азії, засноване ще в одинадцятому столітті до нашої ери. Це одне з небагатьох античних міст, яке настільки чудово збереглося до наших днів. Руїни міста, якнайкраще дають можливість представити античне поселення.

Острів Клеопатри

Згідно з легендою, Марк Антоній подарував Клеопатрі чудовий острів у водах Егейського моря. Примхлива цариця не злюбила пісок уздовж його берегів, і тоді з Єгипту для Клеопатри привезли особливий пісок. Згідно історії, туристи приїжджаючи на острів Клеопатри, досі ходять по тих місцях, де ступала нога цариці.

Екскурсія в Ізраїль

Ви зможете відправитися на день до Ізраїлю, де зможете відвідати головні визначні пам’ятки цієї історичної та багатовікової країни. Храмова гора, Стіна Плачу, гробниця царя Давида, Мертве море – це лише невеликий список історичних місць, які ви зможете відвідати.

Турецька ніч

В 15 км від Аланії знаходиться караван-сарай. Будівля прекрасно збереглася до наших днів. Казкові декорації майстерно відтворюють дивовижну атмосферу стародавнього Сходу. Тут можна покуштувати страви традиційної турецької кухні та випити келих місцевого вина. Трапеза супроводжується цікавою концертною програмою.

Рафтинг

Рафтинг – це захоплююча подорож по гірській річці на каное або на спеціальних плотах. Маршрут проходить по парку-заповіднику Каньйон Кепрюлю, де вам будуть зустрічатися стародавні фортеці, ви пропливете під мостом римської епохи, побудованим без єдиного цвяха та побачите справжній гірський каньйон.

Запит на підбір туру

 

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту

Кількість ночей:

Кількість людей:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

×
Замовити дзвінок

 

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Ваш телефон

Наш фахівець підбере варіанти відповідно до Ваших побажань

×
Додати відгук

 


Фото з відпочинку:


×
вул. Ю. Дрогобича, 5

×