Греція

Підберіть мені тур

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту


Продовжити

Підпишись на горящі тури!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
о. Закінтос

Лазурний острів Закінтос притягує на свої береги туристів з всього світу. Ви побачите найбільших середземноморських черепах “карета-карета”, відвідаєте піратську бухту Навайо, з одним з найкрасивіших пляжів в світі, де ви зможете скупатися. Потім вас чекає обід в романтичній таверні, а на завершення подорожі ви побуваєте в монастирі Святого Діонісія, в самому центрі столиці острова.

Подорож на Метеори

Метеори – це гірська країна, що розкинулася на Фесалійскій долині, де на самому верху велетенських кам’яних стовпів монахи відмолюють людські гріхи. Створені самою природою і людиною, ці дивовижні, масивні, ніби завислі в повітрі скульптури отримали назву Метеори, що в перекладі з грецького означає «висить в повітрі». Побачивши Метеори, ви можете бути впевнені, що стали свідком одного з незвіданих чудес світу!

Печера Зевса

Печера Зевса перенесе вас у часи язичництва, адже саме тут народився батько Олімпійських богів. Екскурсовод розповість міфи і легенди про народження, життя, сварки і пригоди давньогрецьких героїв і богів Олімпу. Це захоплююча подорож в міфологію, буде цікаво як дітям, так і дорослим, любителям стародавньої Греції та простим романтикам і дослідникам. Ви спуститесь в карстову печеру глибиною 45 метрів, відчуєте приємну прохолоду, побачите величезні сталактити і сталагміти, а також невелике підземне озеро.

о. Санторіні

Санторіні – один з найзнаменитіших островів в світі. Греція без Санторіні – половина Греції. На гострих, пофарбованих чарівним пензлем природи в червоний, чорний, фіолетові кольори скелях острова видніються білі, немов казкові, будиночки з незмінно блакитними, як колір морської води, куполами церков – це візитна картка туристичної Греції. У вас буде можливість скупатись в чистих водах Егейського моря і позасмагати на знаменитому пляжі Періволос, який складається з чорного вулканічного піску і гальки.

Святий Афон

Свята гора Афон – це єдина в світі православна чернеча республіка. Сьогодні на Святому Афоні діють 20 монастирів, в тому числі один російський, один болгарський і один сербський. Неможливо описати Святий Афон буденними словами. Уявіть собі найпрекраснішу природу, найбагатшу скарбницю візантійської спадщини, уявіть собі місце, настільки намолене і святе, що всі складні питання раптом стають зрозумілими, а життя – ясним і легким.

Афіни

Афіни – це місто, життя в якому почалося більше п’яти тисячоліть назад, було визнаним центром культури і мистецтва античного світу, вже в той час, коли більшість європейських столиць не існувало зовсім. В ході екскурсії ви побачите Панафінейський стадіон, на якому проводилися в 1896 році перші відроджені сучасні Олімпійські ігри, храм Зевса, тріумфальну арку Адріана, що розділила римську і давньогрецьку частини міста. Також побачите будівлю Парламенту, пам’ятник Невідомому солдату з Вічним вогнем, «Евзони» – мальовничий караул Національної Гвардії Президентського Палацу та античний театр.

Таємниці стародавньої Олімпії

Вас чекає захоплююча подорож в Стародавню Олімпію та історію Олімпійських ігор, які вже тисячоліттями об’єднують людство. Ви відвідаєте археологічний музей Олімпії, в колекції якого зібрані тисячі унікальних експонатів, дізнаєтеся, як і чому виникли Олімпійські ігри, почуєте про героїв, імена яких вже давно стали легендою і навіть зможете пробігтися по античному Олімпійському стадіоні.

Запит на підбір туру

 

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту

Кількість ночей:

Кількість людей:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

×
Замовити дзвінок

 

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Ваш телефон

Наш фахівець підбере варіанти відповідно до Ваших побажань

×
Додати відгук

 


Фото з відпочинку:


×
вул. Ю. Дрогобича, 5

×