Болгарія

Підберіть мені тур

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту


Продовжити

Підпишись на горящі тури!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Болгарське село

Вас чекає відвідування національного болгарського будинку і вулиці ремесел, знайомство з народними традиціями та звичаями, вечеря зі стравами національної кухні, під звуки болгарських народних пісень і танців у національних костюмах. Родзинка програми – танці на розпеченому вугіллі. Це давній звичай, в якому переплелися християнські і язичницькі обряди.

Аквапарк Aqua Paradise

Аквапарк Aqua Paradise є найбільш масштабним і сучасним проектом на Балканському півострові. Після розширення у 2009 році, загальна площа становить 46 000 кв.м. Це величезний і неповторний розважальний парк, що потопає в садах з водою. Загальна довжина гірок перевищує 1500 метрів. Численні атракціони, місця для відпочинку та професійної анімації, де кожен, від маленької дитини до людини похилого віку, зможе знайти для себе незабутні враження.

Несебр

Несебр – одне з найстаріших міст Європи, оголошене пам’ятником культури світового значення і включене до списку Всесвітньої спадщини Юнеско. Екскурсія включає огляд старого міста, яке знаходиться на крихітному скелястому півострові. У середньовіччі тут було збудовано велику кількість храмів, за що Несебр називають «містом 40 церков». Ви відчуєте дух стародавньої епохи, переплетеної з історією Риму, Греції, Візантії та Середньовічної Болгарії.

Долина троянд

Подорож в казкову Долину троянд, огляд фракійських храмів і гробниць, відвідування Музею троянд в м. Казанлик, знайомство з виробництвом трояндової олії та демонстрація виготовлення продуктів на основі рожевої води. Хвилюючим завершенням екскурсії є спостереження вистави «Звук і світло». На тлі історичного пагорба лунає музика, різнокольорові вогні, лазерні промені і передзвін церковних дзвонів розповідають славну, повну драматизму – історію Болгарії.

Екскурсія в Стамбул

Екскурсія починається пізно ввечері і являє собою оптимальний варіант побачити за 1 день основні визначні пам’ятки турецької культурної столиці, яка є одночасно головним торговим і промисловим центром країни. В програму включено морську прогулянку по Босфору.

Запит на підбір туру

 

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту

Кількість ночей:

Кількість людей:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

×
Замовити дзвінок

 

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Ваш телефон

Наш фахівець підбере варіанти відповідно до Ваших побажань

×
Додати відгук

 


Фото з відпочинку:


×
вул. Ю. Дрогобича, 5

×