ПРО НАС

 
 

Історія

Туристична компанія «Resort Travel» почала свою діяльність в 2009 році. Вже 12 років ми працюємо на ринку туристичних послуг уважно прислухаючись до побажань наших клієнтів і намагаючись повністю задовольнити їхні потреби в якісному відпочинку.
 
 

Сьогодні

Щорічно наша компанії відправляє за кордон понад 1200 туристів. Ми завжди слідкуємо за іноваціями та новітніми технологіями. В даний момент на нашому сайті ви можете здійснити пошук турів по всіх туроператорах України. Завдяки зручній системі пошуку, кожен має змогу підібрати собі потрібну пропозицію за найвигіднішою ціною.
 
 

Філософія

Основними принципами в нашій роботі є відповідальність, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми бережемо свою репутацію. Нашими партнерами є виключно туроператори, надійність яких ми перевірили часом та успішним досвідом співпраці. Тому, звернувшись в туристичну компанію «Resort Travel», ви отримаєте надійного партнера, вірного помічника і сильного компаньйона в одній особі. Ми будемо супроводжувати вас в період планування, підготовки та під час самої подорожі.
 
 
Запит на підбір туру

 

Оберіть напрям

Зручна дата вильоту

Кількість ночей:

Кількість людей:

Ваше ім'я:

Ваш телефон:

×
Замовити дзвінок

 

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Ваш телефон

Наш фахівець підбере варіанти відповідно до Ваших побажань

×
Додати відгук

 


Фото з відпочинку:


×
вул. Ю. Дрогобича, 5

×